ApopViolence

apopviolence
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2013
Location: Brisbane, Queensland, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Arbitrary forces my good fellow

more Recent Ratings

88 82% I'm Not There (2007) - Rated 29 Sep 2013
79 58% Pontypool (2008) - Rated 22 Aug 2013
70 43% Waking Life (2001) - Rated 08 Aug 2013
60 32% The Shining (1980) - Rated 08 Aug 2013
83 67% Saw (2003) - Rated 08 Aug 2013
87 77% A Clockwork Orange (1971) - Rated 08 Aug 2013
56 25% Requiem for a Dream (2000) - Rated 08 Aug 2013
60 32% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 08 Aug 2013
93 91% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 08 Aug 2013
87 77% Lost Highway (1997) - Rated 08 Aug 2013