Apryle

apryle
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 54% As Good As It Gets (1997) - Rated 06 Jul 2013
93 78% Donnie Darko (2001) - Rated 06 Jul 2013
92 75% Mad Max (1979) - Rated 06 Jul 2013
67 6% The Animal (2001) - Rated 06 Jul 2013
94 81% Unbreakable (2000) - Rated 06 Jul 2013
98 97% The Evil Dead (1981) - Rated 06 Jul 2013
84 37% The Running Man (1987) - Rated 06 Jul 2013
93 78% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 06 Jul 2013
82 34% Willow (1988) - Rated 06 Jul 2013
79 20% The Gift (2000) - Rated 06 Jul 2013