Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AquosDhaen

Movie Buff - 321 Film Ratings

Member Since: May 23, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
Check out AquosDhaen's...
83 55% Palm Springs (2020) - Aug 08, 2020
42 4% Any Given Sunday (1999) - Jul 20, 2020
96 95% Hamilton (2020) - Jul 12, 2020
53 7% Rudy (1993) - Jul 05, 2020
72 24% Time Freak (2018) - Jun 22, 2020
61 13% Friday Night Lights (2004) - Jun 21, 2020
83 55% Moneyball (2011) - Jun 15, 2020
54 8% Invincible (2006) - Jun 14, 2020
60 11% The Half of It (2020) - May 25, 2020
87 68% The Big Sleep (1946) - May 19, 2020