ArcWatch

arcwatch
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 60% A Silent Voice (2016) - Rated 19 Jan 2020
85 90% Your Name. (2016) - Rated 19 Jan 2020
45 2% Saw: The Final Chapter (2010) - Rated 19 Jan 2020
50 7% Saw VI (2009) - Rated 19 Jan 2020
55 12% Saw V (2008) - Rated 19 Jan 2020
60 17% Saw IV (2007) - Rated 19 Jan 2020
70 42% Saw II (2005) - Rated 19 Jan 2020
80 79% Scary Movie 4 (2006) - Rated 19 Jan 2020
80 79% Scary Movie 3 (2003) - Rated 19 Jan 2020
70 42% Scary Movie 2 (2001) - Rated 19 Jan 2020