ArchieGates

archiegates
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 60% Snowpiercer (2014) - Rated 21 Feb 2016
90 71% Amélie (2001) - Rated 20 Feb 2016
94 87% 12 Angry Men (1957) - Rated 20 Feb 2016
90 71% Bridesmaids (2011) - Rated 20 Feb 2016
80 15% Kindergarten Cop (1990) - Rated 20 Feb 2016
93 83% Before Midnight (2013) - Rated 20 Feb 2016
93 83% Before Sunset (2004) - Rated 20 Feb 2016
83 20% Pride & Prejudice (2005) - Rated 20 Feb 2016
87 39% Conversations with Other Women (2005) - Rated 20 Feb 2016
89 60% Mystic River (2003) - Rated 20 Feb 2016