Ardvaarker

ardvaarker
Movie Buff - 415 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 30% Metropolis (1927) - Rated 22 Apr 2024
95 95% Argylle (2024) - Rated 02 Feb 2024
81 22% The Beekeeper (2024) - Rated 02 Feb 2024
85 39% Elizabethtown (2005) - Rated 11 Jan 2024
81 22% Uptown Girls (2003) - Rated 11 Jan 2024
86 47% Charlie Bartlett (2007) - Rated 11 Jan 2024
86 47% The Giant Mechanical Man (2012) - Rated 11 Jan 2024
85 39% Salmon Fishing in the Yemen (2012) - Rated 11 Jan 2024
89 65% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 11 Jan 2024
87 53% Jeff, Who Lives at Home (2011) - Rated 11 Jan 2024