ArelNod

arelnod
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2022
Location: Naples, Italy, Italy
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

80 The Handmaiden (2016) - Rated 10 Apr 2022
80 Blade Runner 2049 (2017) - Rated 10 Apr 2022
80 Black Swan (2010) - Rated 10 Apr 2022
80 Inception (2010) - Rated 10 Apr 2022
80 The Revenant (2015) - Rated 10 Apr 2022
80 The Rider (2018) - Rated 10 Apr 2022
80 Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 10 Apr 2022
85 The Hunt (2012) - Rated 10 Apr 2022
85 Parasite (2019) - Rated 10 Apr 2022
85 Boyhood (2014) - Rated 10 Apr 2022