ArielC

arielc
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 22% Batman: Under the Red Hood (2010) - Rated 16 Dec 2014
40 12% Batman: Gotham Knight (2008) - Rated 16 Dec 2014
19 11% Batman & Robin (1997) - Rated 16 Dec 2014
50 15% Batman: Year One (2011) - Rated 16 Dec 2014
45 13% Batman Forever (1995) - Rated 16 Dec 2014
85 34% Batman Returns (1992) - Rated 16 Dec 2014
75 20% Batman (1966) - Rated 16 Dec 2014
80 25% Batman (1989) - Rated 16 Dec 2014
100 89% Der Heilige Berg (1926) - Rated 16 Dec 2014
100 89% Die Nibelungen: Siegfried (1924) - Rated 16 Dec 2014