Ario

ario
Movie Buff - 383 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2012
Location: Tehran, Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 76% Gravity (2013) - Rated 07 Mar 2014
95 73% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 07 Mar 2014
100 94% A Clockwork Orange (1971) - Rated 07 Mar 2014
100 94% Manhattan (1979) - Rated 29 Nov 2013
51 14% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 29 Nov 2013
70 30% Jurassic Park III (2001) - Rated 29 Nov 2013
74 35% Jurassic Park (1993) - Rated 29 Nov 2013
80 42% L'École des facteurs (1947) - Rated 29 Nov 2013
66 24% Jour de fête (1949) - Rated 29 Nov 2013
91 61% Mr. Hulot's Holiday (1953) - Rated 29 Nov 2013