Arma

arma
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 29% The Wailing (2016) - Rated 05 Jan 2017
75 45% The Shining (1980) - Rated 05 Jan 2017
80 62% Django Unchained (2012) - Rated 10 Jan 2016
70 29% Rain Man (1988) - Rated 10 Jan 2016
70 29% Big Hero 6 (2014) - Rated 10 Jan 2016
90 87% Mary and Max (2009) - Rated 10 Jan 2016
80 62% Hard Boiled (1992) - Rated 10 Jan 2016
90 87% Song of the Sea (2014) - Rated 10 Jan 2016
80 62% Beasts of No Nation (2015) - Rated 10 Jan 2016
90 87% When Marnie Was There (2014) - Rated 10 Jan 2016