Armand9x

armand9x
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 18% Poltergeist (2015) - Rated 06 Feb 2016
80 87% Calvary (2014) - Rated 06 Feb 2016
70 53% Jurassic World (2015) - Rated 06 Feb 2016
75 71% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 06 Feb 2016
60 18% Spring (2014) - Rated 06 Feb 2016
70 53% A Girl Walks Home Alone at Night (2014) - Rated 06 Feb 2016
70 53% Blue Ruin (2014) - Rated 06 Feb 2016
70 53% In the Loop (2009) - Rated 06 Feb 2016
60 18% Rudderless (2014) - Rated 06 Feb 2016
70 53% Time Lapse (2014) - Rated 06 Feb 2016