Arsham68

arsham68
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 72% Z (1969) - Rated 09 Apr 2017
92 88% Red Beard (1965) - Rated 09 Apr 2017
54 7% Gran Torino (2008) - Rated 09 Apr 2017
88 67% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 09 Apr 2017
84 60% No Country for Old Men (2007) - Rated 09 Apr 2017
43 3% Room (2015) - Rated 09 Apr 2017
91 83% Toni Erdmann (2016) - Rated 09 Apr 2017
91 83% The Lobster (2015) - Rated 09 Apr 2017
55 10% Elle (2016) - Rated 09 Apr 2017
51 5% American Honey (2016) - Rated 09 Apr 2017