Arth

arth
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I was born a poor black child...

more Recent Ratings

83 17% Head (1968) - Rated 03 Jul 2017
49 7% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 03 Jul 2017
50 11% Mr. Mom (1983) - Rated 03 Jul 2017
83 17% After Hours (1985) - Rated 03 Jul 2017
50 11% Dumb and Dumber (1994) - Rated 03 Jul 2017
30 4% Escape from New York (1981) - Rated 03 Jul 2017
92 88% Unbreakable (2000) - Rated 03 Jul 2017
89 60% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 03 Jul 2017
89 60% Cashback (2006) - Rated 03 Jul 2017
89 60% School of Rock (2003) - Rated 03 Jul 2017