Arthur

arthur
Film Freak - 853 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2013
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 78% Spotlight (2015) - Rated 17 Jan 2022
93 97% La Vérité si je mens 2 (2001) - Rated 07 Aug 2019
92 94% La Vérité si je mens (1997) - Rated 07 Aug 2019
50 29% The Fate of the Furious (2017) - Rated 24 Dec 2017
70 49% Life (2017) - Rated 24 Dec 2017
70 49% Alien: Covenant (2017) - Rated 24 Dec 2017
70 49% Beauty and the Beast (2017) - Rated 24 Dec 2017
50 29% Rock'n Roll (2017) - Rated 24 Dec 2017
60 38% Split (2017) - Rated 24 Dec 2017
60 38% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 24 Dec 2017