Artmis

artmis
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2022
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 80% Mom (2013) - Rated 03 Apr 2022
88 15% True Detective (2014) - Rated 03 Apr 2022
100 80% Twin Peaks (2017) - Rated 03 Apr 2022
99 50% Twin Peaks (1990) - Rated 03 Apr 2022
99 50% Requiem for a Dream (2000) - Rated 03 Apr 2022
89 25% Modern Family (2009) - Rated 03 Apr 2022
87 5% The Big Bang Theory (2007) - Rated 03 Apr 2022
100 80% The Marvelous Mrs. Maisel (2017) - Rated 03 Apr 2022
100 80% Friends (1994) - Rated 03 Apr 2022
98 35% Elementary (2012) - Rated 03 Apr 2022