Artpig

artpig
Movie Buff - 285 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m dope

more Recent Ratings

90 67% Whiplash (2014) - Rated 20 Sep 2016
90 67% Before Sunrise (1995) - Rated 20 Sep 2016
85 44% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 20 Sep 2016
50 9% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 20 Sep 2016
85 44% Porco Rosso (1992) - Rated 19 Sep 2016
85 44% The Santa Clause (1994) - Rated 19 Sep 2016
86 52% Despicable Me (2010) - Rated 18 Sep 2016
83 37% La Strada (1954) - Rated 18 Sep 2016
86 52% Ghost World (2001) - Rated 18 Sep 2016
90 67% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 18 Sep 2016