Aruda

aruda
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 May 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 40% Dunkirk (2017) - Rated 05 May 2021
70 25% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 05 May 2021
65 15% Hellboy (2004) - Rated 05 May 2021
80 60% John Carter (2012) - Rated 05 May 2021
75 40% Bruce Almighty (2003) - Rated 05 May 2021
50 5% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 05 May 2021
95 95% Ratatouille (2007) - Rated 05 May 2021
80 60% Finding Nemo (2003) - Rated 05 May 2021
90 85% Back to the Future (1985) - Rated 05 May 2021
85 75% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 05 May 2021