Arudap

arudap
Movie Buff - 215 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2015
Location: Montesilvano, Pescara, Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm CIA.

more Recent Ratings

94 84% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 22 Apr 2023
95 87% Dirty Harry (1971) - Rated 02 Apr 2023
79 28% Pinocchio (2022) - Rated 27 Dec 2022
65 12% Squid Game (2021) - Rated 08 Dec 2021
97 93% Parasite (2019) - Rated 27 Nov 2021
90 70% Hellraiser (1987) - Rated 03 Sep 2021
59 7% Willy's Wonderland (2021) - Rated 23 Aug 2021
96 90% The Lighthouse (2019) - Rated 24 Jul 2021
85 44% Halloween (1978) - Rated 28 May 2021
84 42% Nobody (2021) - Rated 28 May 2021