Arya Sinha

arya_sinha
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2020
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 52% Just Go with It (2011) - Rated 18 Nov 2020
95 72% Wonder Woman (2017) - Rated 18 Nov 2020
100 90% Deadpool 2 (2018) - Rated 18 Nov 2020
100 90% Deadpool (2016) - Rated 18 Nov 2020
90 52% Dear Zindagi (2016) - Rated 18 Nov 2020
100 90% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Rated 06 Jul 2020
50 21% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 06 Jul 2020
15 7% Sex Tape (2014) - Rated 02 Jul 2020
100 90% Frozen II (2019) - Rated 02 Jul 2020
100 90% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Rated 02 Jul 2020