Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ArysOakheart

Flick Fan - 74 Film Ratings

Member Since: Apr 20, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out ArysOakheart's...
85 86% Kibar Feyzo (1978) - Nov 08, 2019
70 22% Allied (2016) - Oct 13, 2019
80 62% Good Will Hunting (1997) - Oct 12, 2019
65 9% Raging Bull (1980) - Sep 08, 2019
75 39% Phantom Thread (2017) - Sep 07, 2019
80 62% Casino (1995) - Sep 04, 2019
85 86% Awakenings (1990) - Sep 02, 2019
65 9% Magnolia (1999) - Sep 02, 2019
80 62% The Master (2012) - Sep 02, 2019
75 39% Avengers: Endgame (2019) - Aug 30, 2019