Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AsJzAb

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Nov 1, 2019

more Recent Ratings
8% Street Fighter (1994) - Nov 01, 2019
8% Super Mario Bros. (1993) - Nov 01, 2019
37 45% The Chronicles of Riddick (2004) - Nov 01, 2019
45 54% Saw (2004) - Nov 01, 2019
73 87% Full Metal Jacket (1987) - Nov 01, 2019
53 70% Ghost Rider (2007) - Nov 01, 2019
78 95% Gone Girl (2014) - Nov 01, 2019
52 62% Reservoir Dogs (1992) - Nov 01, 2019
15 29% Space Jam (1996) - Nov 01, 2019
65 79% Iron Man (2008) - Nov 01, 2019