Asaigo

asaigo
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2014
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% Drive (2011) - Rated 20 Jan 2014
82 81% Infernal Affairs (2002) - Rated 20 Jan 2014
78 57% In Bruges (2008) - Rated 20 Jan 2014
81 76% Her (2013) - Rated 20 Jan 2014
83 86% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 20 Jan 2014
85 92% Breathless (2009) - Rated 20 Jan 2014
88 97% Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Rated 20 Jan 2014
75 50% Oldboy (2003) - Rated 20 Jan 2014
80 68% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 20 Jan 2014
58 7% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 20 Jan 2014