Aslan311

aslan311
Movie Buff - 354 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 90% Doctor Strange (2016) - Rated 02 Jan 2017
92 89% Captain America: Civil War (2016) - Rated 16 Aug 2016
84 69% High School Musical (2006) - Rated 17 Feb 2016
80 49% High School Musical 2 (2007) - Rated 17 Feb 2016
86 77% Arrow (2012) - Rated 17 Feb 2016
85 73% Fetih 1453 (2012) - Rated 17 Feb 2016
80 49% 300: Rise of an Empire (2014) - Rated 17 Feb 2016
67 6% The Water Diviner (2014) - Rated 17 Feb 2016
69 8% My Sassy Girl (2008) - Rated 16 Feb 2016
88 81% 3 Idiots (2009) - Rated 16 Feb 2016