Asphodelie

asphodelie
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% The Philadelphia Story (1940) - Rated 13 Feb 2012
87 55% Romeo + Juliet (1996) - Rated 13 Feb 2012
35 8% 12 Monkeys (1995) - Rated 13 Feb 2012
95 80% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 13 Feb 2012
45 13% Fight Club (1999) - Rated 13 Feb 2012
98 87% Citizen Kane (1941) - Rated 13 Feb 2012
60 19% Basic Instinct (1992) - Rated 13 Feb 2012
80 38% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Feb 2012
85 50% Natural Born Killers (1994) - Rated 13 Feb 2012
80 38% Breathless (1960) - Rated 13 Feb 2012