Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Asrahid

Movie Buff - 142 Film Ratings

Member Since: Dec 23, 2019

Location: UK

more Recent Ratings
63 54% Crocodile Dundee II (1988) - Dec 23, 2019
53 23% Green Street Hooligans (2005) - Dec 23, 2019
51 14% Labyrinth (1986) - Dec 23, 2019
69 75% Jumanji (1995) - Dec 23, 2019
63 54% Signs (2002) - Dec 23, 2019
55 28% American Pie (1999) - Dec 23, 2019
60 41% Saw (2003) - Dec 23, 2019
68 71% The Nightmare Before Christmas (1993) - Dec 23, 2019
59 38% Pinocchio (1940) - Dec 23, 2019
68 71% Elf (2003) - Dec 23, 2019