Astorquia

astorquia
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2008
Location: Colombia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 57% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 23 Jun 2008
80 57% Back to the Future (1985) - Rated 23 Jun 2008
80 57% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 23 Jun 2008
45 9% Jackass: The Movie (2002) - Rated 23 Jun 2008
85 72% Mystic River (2003) - Rated 23 Jun 2008
65 18% The Cable Guy (1996) - Rated 23 Jun 2008
90 86% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 23 Jun 2008
80 57% Vacation (1983) - Rated 23 Jun 2008
95 95% The Usual Suspects (1995) - Rated 23 Jun 2008
80 57% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 23 Jun 2008