Astral100

astral100
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2014
Location: London, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 51% Roman J. Israel, Esq. (2017) - Rated 07 Jun 2018
100 95% The Hitman's Bodyguard (2017) - Rated 14 May 2018
60 29% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 13 May 2018
90 78% Zootopia (2016) - Rated 12 May 2018
20 6% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 12 May 2018
50 21% Spirited Away (2001) - Rated 12 May 2018
30 10% Princess Mononoke (1997) - Rated 12 May 2018
30 10% The Secret World of Arrietty (2010) - Rated 12 May 2018
40 16% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 12 May 2018
40 16% Whisper of the Heart (1995) - Rated 12 May 2018