Atakancon

atakancon
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2012
Location: Istanbul, Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% Fight Club (1999) - Rated 23 Feb 2012
95 80% Ran (1985) - Rated 23 Feb 2012
95 80% Jurassic Park (1993) - Rated 23 Feb 2012
100 95% Dark City (1998) - Rated 23 Feb 2012
80 30% Big (1988) - Rated 23 Feb 2012
85 47% Iron Man 2 (2010) - Rated 23 Feb 2012
70 10% Red Dragon (2002) - Rated 23 Feb 2012
100 95% V for Vendetta (2006) - Rated 23 Feb 2012
90 64% Face/Off (1997) - Rated 23 Feb 2012
80 30% The Majestic (2001) - Rated 23 Feb 2012