Ateisti

ateisti
Cinema Addict - 1368 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2008
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 31% A Very Harold & Kumar 3D Christmas (2011) - Rated 30 Aug 2013
70 66% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 23 Aug 2013
30 0% Pain & Gain (2013) - Rated 18 Aug 2013
"Total garbage."
60 31% Iron Man 3 (2013) - Rated 18 Aug 2013
70 66% Airplane II: The Sequel (1982) - Rated 17 Aug 2013
60 31% Hip Hip Hora! (2004) - Rated 16 Aug 2013
50 8% Showgirls (1995) - Rated 16 Aug 2013
60 31% 8MM (1999) - Rated 16 Aug 2013
40 2% Driven (2001) - Rated 16 Aug 2013
70 66% Escape from Alcatraz (1979) - Rated 16 Aug 2013