Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Atomik

Flick Fan - 87 Film Ratings

Member Since: Sep 10, 2018

more Recent Ratings
40 24% The Cloverfield Paradox (2018) - Sep 10, 2018
100 89% Gravity Falls (2012) - Sep 10, 2018
100 89% Mad Max: Fury Road (2015) - Sep 10, 2018
100 89% Drive (2011) - Sep 10, 2018
100 89% Full Metal Jacket (1987) - Sep 10, 2018
100 89% Pulp Fiction (1994) - Sep 10, 2018
100 89% Heat (1995) - Sep 10, 2018
100 89% Rear Window (1954) - Sep 10, 2018
100 89% Taxi Driver (1976) - Sep 10, 2018
100 89% The Man With a Movie Camera (1929) - Sep 10, 2018