Atoramos

atoramos
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 55% Shoot 'Em Up (2007) - Rated 07 Mar 2014
70 54% Event Horizon (1997) - Rated 07 Mar 2014
69 53% Pontypool (2008) - Rated 07 Mar 2014
68 50% The Road Warrior (1981) - Rated 07 Mar 2014
68 50% Pitch Black (2000) - Rated 07 Mar 2014
68 50% Beyond the Black Rainbow (2011) - Rated 07 Mar 2014
68 50% Judge Dredd (1995) - Rated 07 Mar 2014
67 46% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 07 Mar 2014
67 46% Life of Pi (2012) - Rated 07 Mar 2014
65 43% Desperado (1995) - Rated 07 Mar 2014