Atrax

atrax
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2015
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Prisoners (2013) - Rated 14 Aug 2015
90 77% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 14 Aug 2015
80 58% Cube 2: Hypercube (2002) - Rated 14 Aug 2015
70 37% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 14 Aug 2015
80 58% Taken (2002) - Rated 14 Aug 2015
90 77% Prometheus (2012) - Rated 14 Aug 2015
70 37% Equilibrium (2002) - Rated 14 Aug 2015
70 37% Gravity (2013) - Rated 14 Aug 2015
90 77% Elysium (2013) - Rated 14 Aug 2015
20 5% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 14 Aug 2015