Atty

atty
Film Freak - 674 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2011
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% Out of the Past (1947) - Rated 27 Oct 2019
89 85% In the Cut (2003) - Rated 09 Jan 2015
87 75% Bright Star (2009) - Rated 09 Jan 2015
95 99% Top of the Lake (2013) - Rated 09 Jan 2015
89 85% Gone Girl (2014) - Rated 09 Jan 2015
85 62% Manderlay (2005) - Rated 10 May 2014
88 81% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 10 May 2014
87 75% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 21 Mar 2014
70 16% The Searchers (1956) - Rated 01 Mar 2014
85 62% A Man Escaped (1956) - Rated 15 Feb 2014