AudSpokesman

audspokesman
Movie Buff - 439 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2021
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

31 12% Blade (1998) - Rated 13 Oct 2021
91 74% Dune (2021) - Rated 13 Oct 2021
96 87% Reservoir Dogs (1992) - Rated 13 Oct 2021
34 15% Mother! (2017) - Rated 13 Oct 2021
54 37% The Evil Dead (1981) - Rated 13 Oct 2021
52 35% The Suicide Squad (2021) - Rated 13 Oct 2021
71 51% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 13 Oct 2021
93 79% L.A. Confidential (1997) - Rated 13 Oct 2021
69 50% Birdman (2014) - Rated 13 Oct 2021
97 90% Alien (1979) - Rated 13 Oct 2021