Audrius.C

audriusc
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: UK
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

80 Minority Report (2002) - Rated 20 Nov 2020
100 Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 20 Nov 2020
100 Pulp Fiction (1994) - Rated 20 Nov 2020
100 The Dark Knight (2008) - Rated 20 Nov 2020
100 Whiplash (2014) - Rated 20 Nov 2020
100 Fight Club (1999) - Rated 20 Nov 2020
100 Blade Runner 2049 (2017) - Rated 20 Nov 2020
100 Drive (2011) - Rated 20 Nov 2020
100 The Social Network (2010) - Rated 20 Nov 2020
100 Alien (1979) - Rated 20 Nov 2020