AudubonDick

audubondick
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 81% Shoot the Piano Player (1960) - Rated 10 Dec 2015
100 81% Alphaville (1965) - Rated 10 Dec 2015
100 81% Pierrot le fou (1965) - Rated 10 Dec 2015
90 38% Band of Outsiders (1964) - Rated 10 Dec 2015
100 81% A Woman Is a Woman (1961) - Rated 10 Dec 2015
95 53% Kiss Me Deadly (1955) - Rated 10 Dec 2015
90 38% In a Lonely Place (1950) - Rated 10 Dec 2015
80 11% The Big Sleep (1946) - Rated 10 Dec 2015
90 38% Dark Passage (1947) - Rated 10 Dec 2015
95 53% The Maltese Falcon (1941) - Rated 10 Dec 2015