Auko
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Singer-songwriter, unemployed theologian, divorced, two kids, girlfriend, Herbalaire.
Recent Ratings
Check out Auko's...
100 94% | Blue Velvet (1986) - Rated 10 Apr 2016 |
90 58% | Finding Neverland (2004) - Rated 10 Apr 2016 |
100 94% | Fight Club (1999) - Rated 10 Apr 2016 |
95 81% | Dumb and Dumber (1994) - Rated 10 Apr 2016 |
95 81% | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 10 Apr 2016 |
90 58% | The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 10 Apr 2016 |
90 58% | The NeverEnding Story (1984) - Rated 10 Apr 2016 |
90 58% | Labyrinth (1986) - Rated 10 Apr 2016 |
80 20% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 10 Apr 2016 |
80 20% | Trainspotting (1996) - Rated 10 Apr 2016 |