Aurochz

aurochz
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 69% Generation Kill (2008) - Rated 02 Jan 2017
90 46% Mr. Robot (2015) - Rated 02 Jan 2017
90 46% Game of Thrones (2011) - Rated 02 Jan 2017
70 3% Dexter (2006) - Rated 02 Jan 2017
80 19% Breaking Bad (2008) - Rated 02 Jan 2017
100 88% Star Trek: The Next Generation (1987) - Rated 02 Jan 2017
90 46% Star Trek (1966) - Rated 02 Jan 2017
75 11% Star Trek: The Animated Series (1973) - Rated 02 Jan 2017
85 26% Star Trek: Voyager (1995) - Rated 02 Jan 2017
90 46% Star Trek: Deep Space Nine (1993) - Rated 02 Jan 2017