Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Aventinus

Cinema Addict - 2386 Film Ratings

Member Since: Oct 12, 2015

Location: USA

more Recent Ratings
67 66% Durante la tormenta (2018) - Mar 04, 2021
60 43% Detention (2019) - Mar 02, 2021
59 35% Never Hike Alone (2017) - Mar 01, 2021
80 93% Gi-eok-ui Bam (2017) - Mar 01, 2021
68 68% Minari (2020) - Feb 27, 2021
49 19% Fear of Rain (2021) - Feb 22, 2021
45 17% 12 Hour Shift (2020) - Feb 15, 2021
62 54% Hunter Hunter (2020) - Feb 13, 2021
75 89% Wrong Turn (2021) - Feb 12, 2021
2% Willy's Wonderland (2021) - Feb 12, 2021