Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Averman004

Film Freak - 895 Film Ratings

Member Since: Aug 7, 2013

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Averman004's...
60 25% Memoirs of an Invisible Man (1992) - May 19, 2019
75 55% Maniac Cop 2 (1990) - May 15, 2019
55 20% [REC] 4: Apocalypse (2014) - May 14, 2019
60 25% Elvis (1979) - May 13, 2019
60 25% Escape from L.A. (1996) - May 12, 2019
40 8% The Curse of La Llorona (2018) - May 05, 2019
55 20% Village of the Damned (1995) - May 04, 2019
70 43% [REC]³ Génesis (2012) - Apr 30, 2019
70 43% Amsterdamned (1988) - Apr 29, 2019
75 55% Avengers: Endgame (2019) - Apr 25, 2019