Avik1234

avik1234
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 57% London Has Fallen (2016) - Rated 02 Nov 2016
80 34% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 31 Oct 2016
88 74% Up (2009) - Rated 31 Oct 2016
92 91% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 31 Oct 2016
83 41% Shutter Island (2010) - Rated 31 Oct 2016
93 94% Inception (2010) - Rated 31 Oct 2016
85 57% The Next Three Days (2010) - Rated 31 Oct 2016
85 57% Source Code (2011) - Rated 31 Oct 2016
85 57% Lone Survivor (2013) - Rated 31 Oct 2016
70 9% The Expendables 3 (2014) - Rated 31 Oct 2016