Avisaks

Recent Ratings
Check out Avisaks's...
79 46% | Avengers: Age of Ultron (2015) - Nov 07, 2020 |
73 28% | The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Nov 07, 2020 |
87 71% | Anchorman 2: The Legend Continues (2013) - Nov 07, 2020 |
86 68% | Arrival (2016) - Nov 07, 2020 |
88 75% | The Big Sick (2017) - Nov 07, 2020 |
45 3% | Nocturnal Animals (2016) - Nov 07, 2020 |
94 90% | Jojo Rabbit (2019) - Nov 07, 2020 |
95 94% | Hamilton (2020) - Nov 07, 2020 |
94 90% | Won't You Be My Neighbor? (2018) - Nov 07, 2020 |
100 99% | Back to the Future Part II (1989) - Nov 02, 2020 |