Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AxrsfO

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
70 57% Tombstone (1993) - Jan 18, 2020
70 57% Snowpiercer (2014) - Jan 18, 2020
70 57% Drive (2011) - Jan 18, 2020
10 5% A Walk to Remember (2002) - Jan 18, 2020
10 5% Hostel (2005) - Jan 18, 2020
73 72% Michael Clayton (2007) - Jan 18, 2020
85 96% A Serious Man (2009) - Jan 18, 2020
30 16% Meet the Fockers (2004) - Jan 18, 2020
85 96% Blade Runner 2049 (2017) - Jan 18, 2020
70 57% Good Night, and Good Luck (2005) - Jan 18, 2020