Ayamaru

ayamaru
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2016
Location: Japan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: This web site sounds good to me since I don\'t have time to find my favorite movies

more Recent Ratings

50 5% Frozen (2010) - Rated 08 Jul 2016
80 60% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 08 Jul 2016
70 30% In the Heart of the Sea (2015) - Rated 08 Jul 2016
80 60% The O.C. (2003) - Rated 08 Jul 2016
80 60% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 08 Jul 2016
65 15% Bridge of Spies (2015) - Rated 08 Jul 2016
70 30% The Book Thief (2013) - Rated 08 Jul 2016
90 90% Les Misérables (2012) - Rated 08 Jul 2016
80 60% American Beauty (1999) - Rated 08 Jul 2016
90 90% (500) Days of Summer (2009) - Rated 08 Jul 2016