Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ayjayz

Movie Buff - 453 Film Ratings

Member Since: Jul 8, 2018

Location: Australia

more Recent Ratings
85 83% Speed (1994) - Nov 04, 2019
80 66% From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 18, 2019
80 66% My Cousin Vinny (1992) - Dec 23, 2018
70 22% La Habitación de Fermat (2007) - Nov 03, 2018
75 43% Exam (2009) - Oct 20, 2018
65 11% Identity (2003) - Oct 20, 2018
85 83% The Terminator (1984) - Oct 14, 2018
85 83% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Oct 14, 2018
75 43% First Man (2018) - Oct 13, 2018
80 66% Dark City (1998) - Oct 11, 2018