Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Aylt7v

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2019

more Recent Ratings
76 17% Pitch Black (2000) - Sep 07, 2019
80 60% Jurassic Park (1993) - Sep 07, 2019
82 82% Apollo 13 (1995) - Sep 07, 2019
80 60% The Day After Tomorrow (2004) - Sep 07, 2019
85 92% The Silence of the Lambs (1991) - Sep 07, 2019
80 60% The Bourne Supremacy (2004) - Sep 07, 2019
85 92% Raiders of the Lost Ark (1981) - Sep 07, 2019
68 3% Se7en (1995) - Sep 07, 2019
78 32% Super Troopers (2002) - Sep 07, 2019
80 60% Watchmen (2009) - Sep 07, 2019