Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Aymen98

Movie Buff - 218 Film Ratings

Member Since: Mar 27, 2020

more Recent Ratings
76 19% Wonder (2017) - Mar 27, 2020
72 7% We're the Millers (2013) - Mar 27, 2020
78 28% Warcraft (2016) - Mar 27, 2020
79 33% The Sunset Limited (2011) - Mar 27, 2020
76 19% The Social Network (2010) - Mar 27, 2020
80 39% Venom (2018) - Mar 27, 2020
74 12% V for Vendetta (2006) - Mar 27, 2020
67 4% Up (2009) - Mar 27, 2020
82 55% Unbreakable (2000) - Mar 27, 2020
78 28% Tomb Raider (2018) - Mar 27, 2020