Aysegulkoc

aysegulkoc
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Lang may yer lum reek, Slainte!

more Recent Ratings

88 62% Fando and Lis (1968) - Rated 12 Aug 2019
89 63% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 12 Aug 2019
90 76% Garage Olimpo (1999) - Rated 11 Aug 2019
95 94% La noche de 12 años (2018) - Rated 11 Aug 2019
87 55% Volver (2006) - Rated 09 Aug 2019
90 76% Talk to Her (2002) - Rated 09 Aug 2019
85 41% A Short Film About Love (1988) - Rated 08 Aug 2019
90 76% The Seventh Seal (1957) - Rated 08 Aug 2019
87 55% The Piano Teacher (2001) - Rated 01 Aug 2019
90 76% The Sea Inside (2004) - Rated 28 Jul 2019