Azsx

azsx
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 65% A Bug's Life (1998) - Rated 01 Nov 2015
75 65% Inside Out (2015) - Rated 01 Nov 2015
80 85% Bee Movie (2007) - Rated 01 Nov 2015
80 85% Big Hero 6 (2014) - Rated 01 Nov 2015
65 26% Looney Tunes: Back in Action (2003) - Rated 01 Nov 2015
50 6% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 01 Nov 2015
70 43% The Smurfs (2011) - Rated 01 Nov 2015
75 65% Despicable Me (2010) - Rated 01 Nov 2015
70 43% Stuart Little 2 (2002) - Rated 01 Nov 2015
40 1% Chicken Run (2000) - Rated 01 Nov 2015