Azureichan

azureichan
Movie Buff - 399 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

2% Ace Ventura Jr: Pet Detective (2009) - Rated 01 May 2012
70 26% Secret Window (2004) - Rated 01 May 2012
80 40% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 01 May 2012
80 40% Final Flight of the Osiris (2003) - Rated 01 May 2012
60 22% Rush Hour 2 (2001) - Rated 01 May 2012
60 22% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 01 May 2012
85 57% The Hunger Games (2012) - Rated 01 May 2012
90 74% Rejected (2000) - Rated 01 May 2012
90 74% Scrooged (1988) - Rated 30 Apr 2012
85 57% Super 8 (2011) - Rated 30 Apr 2012